/Files/images/kartinki/logo_djer-300x286-1.jpgЗаклад дошкільної освіти №685 функціонує з 1982 року.Розрахункова потужність закладу 14 груп/250 дітей. На даний час заклад налічує 8 груп - 113 дітей. Дві групи раннього віку та шість садових груп.

Наш садочок - це заклад в якому створені належні умови, комфорт та затишок. Він зорієнтований на запити та потреби сім'ї щодо здійснення якісного розвитку дитини. Існуює необхідне ігрове та розвивальне середовище для становлення особистості дошкільнят.

Дошкільний заклад працює за освітньою програмою "ДИТИНА" та за освітньою програмою садочка.

Мова освітнього процесу - українська.

Основними напрямками роботи садочка є :

- виховання творчої гармонійної особистості шляхом використання нетрадиційних та маловживаних технік в зображувальній діяльності;

- збереження та зміцнення фізичного,психічного і духовного здоров'я дитини;

- взаємодія з сім'єю для повноцінного розвитку дитини;

- підвищення професійної майстерності вихователів на основі досягнень психолого-педагогічних наук, передовго досвіду ДНЗ міста, вихователів свогого досвіду.

/Files/images/kartinki/images (2).jpg